Specialus pasiūlymas

Specialus pasiūlymas vairavimo mokykloms Šiems metams

Vienas iš būdų kaip pritraukti daugiau mokinių į Jūsų mokyklą?

Įsigykite reklaminę poziciją mokyklų sąrašo viršuje savo miesto kategorijoje. Potencialiam mokiniui pasirinkus miestą, Jūsų mokyklą (mokyklos filialą) parodys tarp pirmųjų sąrašo viršuje. Pasirinkite poziciją:

PLATINUM

– PIRMA vieta sąrašo viršuje miesto kategorijoje Vilnius   Kaunas   Klaipėda   Šiauliai   Panevėžys
– plius vieno mėnesio reklama pirmame puslapyje

Kaina: Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos mokykloms 100 Eur/metams.
Kitiems miestams 70 Eur/metams.

GOLDEN

– 2-10 vieta sąrašo viršuje miesto kategorijoje

Kaina: Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos mokykloms 70 Eur/metams.
Kitiems miestams 50 Eur/metams.

Kainos nurodytos be PVM.

Pozicijos užsakymo laikotarpis: nuo užsakymo dienos 12 mėnesių

Kaip dabar atrodo pozicijos įvairiuose miestuose galite matyti paspaudę čia:  Vilnius   Kaunas   Klaipėda   Šiauliai   Panevėžys

Jeigu sudomino kuri nors pozicija, parašykite mums laišką el.paštu info@tavovairavimomokykla.lt.  Užsakant vietą, aukštesnė vieta bus rezervuota anksčiau užsakiusiai vairavimo mokyklai.

Pastaba: pozicijų užsakymas niekaip neįtakoja vairavimo mokyklos reitingo arba atsiliepimų.

Tel: +37060456787

info@tavovairavimomokykla.lt